FMI Gıda ve Kimya

Hakkımızda

Hakkımızda

 

FMI Gıda ve Kimya, süt ve süt ürünleri sektörü başta olmak üzere gıda endüstrisinin çeşitli alanlarında faaliyet gösteren ve bu alanda çalışmalarını başarıyla sürdüren bir gıda firmasıdır.

FMI Gıda ve Kimya, adıyla 15 yıldan beri süre gelen bilgi ve tecrübesini hizmetlerine yansıtan firmamız, sürekli olarak kendini geliştirip, yeni ürünler eklediği ürün portföyü ve profesyonel teknik kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız; ülkemizin dört bir yanında bulunan profesyonel teknik satış müdürleri ile birlikte son noktada bulunan tüm müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermektedir. Geniş bir tedarik ağı ile yüksek eğitimli, teknik, lojistik ve pazarlama kadrosuyla, gıda sanayisi için ham madde tedariğinde, satışında, pazarlanmasında ve dağıtımında aktiftir.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini, doğru bir biçimde tespit ederek ihtiyaç duyulan teknik bilgi ve deneyimlerimizi müşterilere aktarmaktır. Müşterilerimize standart ve yüksek kaliteli ürünleri sunmayı, yeni projeler ve yeni ürünler ile müşterilerimizi tanıştırmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

PAZAR GELİŞTİRME
Firmamızın amacı, ülkemiz içerisinde ve yurt dışında üretim sanayisi için ham madde konusunda en iyi, en profesyonel, en mükemmel satış, pazarlama ve dağıtım firması olmaktır. İş prensiplerimiz, beraber çalıştığımız tüm müşterilerimiz için bir başlangıç noktasıdır. Pazara yaklaşımımız tedarikçiye göre değişebilir, ama biz kendimizi her anlamda iş ortaklarımızın yerli satış gücü olarak görmekten mutluluk ve gurur duymaktayız. Bizim gücümüz, pazar bilgimiz ve bu bilgiyi satışa ve ilkeli ilişkilere dönüştürebilmektir.

DEVAMLILIK
Uzun vadeli ilişkiler kurmak ve ticaret yapmak bizim için çok önemlidir. Süreklilik, hissedarlarımız, çalışanlarımız, müdürlerimiz ve tüm grubumuz için vazgeçilmezdir. FMI‘ın felsefesinde güvene dayalı, uzmanlık ve gizlilik ile yürütülen uzun soluklu ticari iş ortaklıkları büyük önem taşımaktadır.

İNSAN GÜCÜ
Ne yapacağımızı  ve nasıl yapacağımızı bizim insanlarımız, çalışanlarımız karar vermektedir. Başarımızın sırrı ve mimarı çalışanlarımızdır. Bu yüzden, firmamızın en iyi özelliği, insanlarımıza sürekli yatırım yapmaya devam etmektir. Ortaklıklarımızdaki katma değer, insanlarımızın bilgisi ve yönlendirmesi ile elde edilmektedir. Biz, en iyi servisi vermeyi insanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

STRATEJİK DAĞITIM
Servisimizin önemli bir ayağı lojistiktir. Önemli parametrelerimiz ise; basitleştirilmiş ve kolay dağıtım, ucuz maliyet, zamanında teslimat için gerekli performans ve kalitedir. Lojistikte mükemmelliği yakalamak amacıyla, sürekli olarak lojistik ağımızı en iyi hale getirmek için çalışmaktayız.

 

.

Galeri

  • Galeri
  • Galeri
  • Galeri
  • Galeri
  • Galeri
  • Galeri
  • Galeri
  • Galeri

Adresimiz

FMI Gıda
MTK Tekstilciler Sitesi 5745/3 Sok. No:10 P.K:35080
Altındağ / Bornova / İZMİR  • TELEFON : 0 232 486 02 08
  • FAX : 0 232 486 03 08